NK Croatia uzela pobjedu u drugom poluvremenu

Gledatelja: 50

Sastav NK Croatia: Frano Duki�, Matej Stjepanovi�, Ante Vukadin, Davor Crnkovi�, Daniel De�i�, Stjepan Laštro, Stanislav Bla�anovi� (C), Luka Antolkovi�, Ivan Duki�, Danijel Komin, Dario Perkovi�.
Igrali su još: Marko Prskalo, Marko Jele�evi�, Ivan Kne�evi�.
Trener: Boris Raji� (Trener �uri� na godišnjem)

Nije dobro po�elo za NK Croatiu, gosti su izvršili veliki pritisak u samom po�etku i poveli od desete minute. Igra�i Croatie bili su u obrani i �ekali priliku da ugroze bivšeg vratara NK Croatia Prcelu, ali to im u prvom poluvremenu nije pošlo za nogom, a nije bilo ni prilike.

U drugom poluvremenu gosti su nastavili s napadima, ali se primijetio umor kod njih, koji ih je ipak malo spustio na travnjak. U 59. minuti Daniel Dezi� izjedna�ava rezultat i unosi nervozu u redove gostiju, koji su mislili da �e iz utakmice iza�i kao pobjednici.

Strijelci 2. i 3. gola; lijevo Marko Prskalo, desno Stanislav Bla�anovi�

U igru je ušao mladi Marko Prskalo, koji je imao nekoliko dobrih probitaka, a jedan od njih je bio u 79. minuti kada se opet tresla mre�a gostiju, što je bio loš znak za FC Horgen, ali definitivni kraj je bio u 90. minuti, kada je kapetan NK Croatie Stanislav Bla�anovi� zatresao mre�u, a u nadoknadi (92. minuta) i Luka Antolkovi�.

NK Croatia je u drugom dijelu utakmice pokazala iskustvo, kao i u prošloj utakmici kada je savladala FC Altstetten s rezultatom od 4:0.

Na tablici 3. Lige (Freies Aus-/Einwechseln) - Gruppe 2 NK Croatia Zürich zauzima 2. mjesto: