Prvenstvena utakmica 2. lige interregional

Gledatelja: oko 300

NK Pajde Möhlin: M. Dahmani, B. Petrovi� (C), D. Glibo, S. Blagojevi�, B. Luki�, M. Gari�, E. Haxhijaha, D. Dizdarevi�, G. Bonsu-Osei, B. Kalezi�, J. Pau�inac
Još su igrali: Z. Luji�, D. Beširevi�, T. Leutenegger
Treneri: Dejan Rakiti� i Ivan Bariši�

Zgoditci za NK Pajde: 2. min. Pau�inac 0:1, 14. min. Kalezi� 0:2, 37. min. Bonsu-Osei 0:3

Startna pozicija NK Pajde bila je 4 - 2 - 3 - 1, s kojom taktikom je trener Dejan Rakiti� potpuno onemogu�io našeg Mirka Pavli�evi�a  koji kao trener vodi Team Aargau U21.

Nk Pajde od samog po�etka kre�u u napad i ve� u 2. minuti golom Pau�inca vode s 1: 0, što je vidno iznenadilo doma�u ekipu pa se igra razbuktala na obje strane.

Team Aargau napada, no NK Pajde uzvra�aju i kod jednog napada obrana doma�ina ruši desno krilo Dizdarevi�a, koji s ruba kaznenog prostora, dva metra od gol linije, udarcem iz mrtvog ugla, pronalazi Kalezi�a i u 14. minuti posti�u vodstvo od 2:0.

Doma�i otvorenom igrom i borbenoš�u nastoje smanjiti rezultat, što im ne uspijeva, jer NK Pajde kontroliraju igru i ne dopuštaju protivniku napraviti priliku za gol. U tim nastojanjima doma�ih da poprave rezultat, doga�a se upravo suprotno, iz jednog protunapada navalni igra� NK Pajde Bonsu-Osei u 37. minuti s desetak metara posti�e pogodak za veliko vodstvo od 3:0, što je ujedno ostalo kao rezultat do kraja utakmice., jer u drugom dijelu, iako se obostrano igralo �vrsto, uz još prigoda na obje strane, pogodaka više nije bilo.

Treneri NK Pajde i predsjednik Luka Rakiti� bili su više nego zadovoljni igrom i pobjedom u gostima.

Foto galerija

Od �etiri utakmice ovogodišnje proljetne sezone, NK Pajde su jednu izgubili, jednu odigrali neriješeno i dvije pobijedili i nakon odigranih 18 kola, stanje na tabeli je sljede�e: