Velika pobjeda NK Hajduka nakon zimske stanke:
NK Hajduk Zürich – FC Industrie Turicum 11:2 (4:0)

NK Hajduk Zürich teško je porazio FC Industrie Turicum rezultatom 11:2 (4:0)

Drugi dio prvenstva nakon zimske stanke po�eo je za NK Hajduk, za Bile iz Züricha, kao iz snova.

Nakon prvog dijela prvenstva mom�ad NK Hajduka preuzima novi trener, nekadašnji igra� FCZ-a Krešimir Stani�, u nadi da svojim znanjem i iskustvom mo�e pomo�i mladoj mom�adi NK Hajduka.

Plodovi kvalitetnih priprema te discipliniranog pristupa vidjeli su se odmah u prvoj utakmici, kad su Bili svoje goste ispratili s 11 golova u mre�i.

Odmah, na samom po�etku, doma�ini kre�u u "ofenzivu", koju u 3. minuti realizira Deli� pogotkom za 1:0.

U rubriku vjerovali ili ne valja naglasiti, da su doslovno tek u 21. minuti utakmice gosti prvi put na utakmici prešli centar te stvorili kakvu-takvu polu priliku.

Nakon toga prvo Deli�, a zatim i Papi� promašuju doslovno prazan gol gostuju�eg tima.

I nakon ve� navedene 21. minute, kad su gosti imali neiskorištenu polu priliku, Gavran se sjurio po lijevoj strani gostuju�e obrane, te kad su svi o�ekivali centaršut, on poga�a desni kut istr�alog vratara za 2:0.

Tu nije kraj mukama gostuju�eg tima, ponovno je Deli� u akciji koju sam završava u 30. minuti pogotkom za 3:0.

Kad su svi o�ekivali kraj prvog dijela, Deli� proigrava M. Gazilja koji poga�a za 4:0.

Na samom po�etku drugog poluvremena, to�nije u 47. minuti, Deli� nabacuje, a Papi� iz voleja šalje loptu pod samu gredu za sada ve� 5:0.

U 58. minuti Deli� ponovno prelazi dva gostuju�a igra�a te vara golmana za 6:0.

U 63. minuti ponovno Deli� lomi gostuju�u obranu te centrira za Osmanija, koji glavom povisuje na 7:0

U 67. minuti, na asistenciju Papi�a, ponovno poentira Deli�.

U 83-minuti S. Gazilj uzima loptu na centru te završava solo prodorom za 9:0.

Nekoliko minuta nakon toga, nakon opuštanja u obrani doma�ina, gosti posti�u svoj prvi pogodak na utakmici.

U 88. minuti ponovno Gavran probija stranu te s ruba kaznenog prostora matira gostuju�eg vratara.

I kad se o�ekivao kraj utakmice, nakon što je Katuši� neoprezno startao na gostuju�eg igra�a, gosti dolaze do jedanaesterca, a najstro�u kaznu realiziraju i postavljaju kona�ni rezultat 11:2.

NK Hajduk: Mazzone, Katuši�, Suta, Osmani, Bazina, Papi�, S. Gazilj, M. Gazilj, Zugo, Deli�,