Hrvatski Portal u �vicarskoj
Home Doga�aji Forum Linkovi Tvrtke Sport Putovanja Turizam

Zadnja provjera NK Croatia pred nastavak prvenstva

NK Croatia Zürich

Ve� nekoliko tjedana NK Croatia se uspješno priprema za proljetnu sezonu odigravši nekoliko pripremnih utakmica. Tijekom zime igra�i su trenirali u dvorani tako da nisu bili nespremni. Pred njima su još i pripreme u Domovini sredinom o�ujka, gdje �e se još dodatno pripremiti kako bi ostvarili što bolju poziciju na tablici. NK Croatia je trenutno na drugom mjestu, a proljetna sezona po�inje po�etkom travnja.

NK Croatia – Team Witikon/Seefeld (A-18+) Juniori 5:0

Sastav NK Croatia: F. Duki�, M. Jele�evi�, D. De�i�, M. Stjepanovi�, S. Bla�anovi�, V. Zrno, L. Antolkovi�, S. Laštro, I. Duki�, D. Perkovi�, M. Prskalo.
Rezerve: I. Kne�evi�, M. Vu�ar, A. Juki�, D. Komin.
Trener: R. �uri�

NK Croatia u utakmicu je krenula �vrsto, ali bez velikog pritiska, no protivnici nisu baš bili bezazleni, te su dobro �uvali svoj dio terena, ali i napadali. Ipak Dario Perkovi� prolazi obranu Witikon/Seefelda i u 10. minuti trese mre�u za vodstvo Croatie. Samo pet minuta kasnije novo pridošli igra� Marko Prskalo posti�e pogodak za 2:0. Igra se i dalje �vrsto protivnik napada, ali bez uspjeha. No uspjeha je bilo na strani Croatie pa iskusni Ivan Duki� pronalazi prostor i šalje loptu u mre�u za 3:0. Do kraja prvog dijela rezultat ostaje nepromijenjen.

Me�u ne tako brojnom publikom je i predsjednik NK Croatia Stjepan Špehar

U drugom djelu situacija opet ista, �vrsta igra s obje strane, ali se vidi iskustvo Croatie, koja još u 53. minuti preko Bla�anovi�a dolazi u vodstvo od 4:0 i u 72. minuti tako�er preko novo pridošlog igra�a Marka Vu�ara dolazi do vodstva od kona�nih 5:0.

Trener ekipe Witikon/Seefeld Jakša Bošnjak

Ina�e ekipu Witikon/Seefeld vodi �lan Uprave NK Croatia Jakša Bošnjak.

U preostalim dvjema utakmicama, jednu utakmicu protiv FC Kosova NK Croatia je pobijedila rezultatom 0:4, dok je utakmicu protiv  FC Witikona izgubila s 0:3.