Luis Suares napunio mre�u Hajduka
NK Hajduk – FC Industrie Turicum 0:5 (0:2)

ZÜRICH – Igralište Buchlern Zurich.
Gledatelja 80.

Strijelci za FC Industrie Turicum 1b: 0:1 Luis Suares (21. min.),  0:2 Luis Suares (26. min.), 0:3 Luis Suares (49. min.), 0:4 Luis Suares (65. min.), 0:5 Luis Suares (70. min.),

NK Hajduk: Goran Bijeli�, Goran Juri�, Marko Gazilj, Goran Papi�, Šimun Gazilj, Vedran Kova�evi�, Jakov Zraki�, Josip �osi�, Dinko Šušnja, Ljubo Šari�, Vito Šušnja.

Igrali su još: Mario Bla�evi�, Jerko Bradari�, Borislav �otlo, Dalibor Bo�i�, Jan Gabrielle Andri�.

Trener: Branko Uzelac

NK Hajduk sastao se prošlog vikenda na prvenstvenoj utakmici sa S.C. Braga portugalskim iseljeni�kim klubom, koji igra kao podsekcija u FC Industrie Turicum. Dobra i brza ekipa, tehni�ki dobra, nalazi se pri samom vrhu ljestvice, a vidjelo se da su zaslu�ili biti u samom vrhu, ako ne i u tre�oj ligi, jer su svojom igrom i brzinom nadigrali naš Hajduk.

NK Hajduk teško se nosio s protivnikom, a u prvom poluvremenu Luis Suares posti�e dva pogotka, što je vjerojatno i demotiviralo igra�e Hajduka. Sudac na utakmici je bio naklonjen gostima, a i najmanje prekršaje Hajdukovih igra�a ka�njavao je �utim kartonima, a i jednim crvenim. Crveni karton je dobio Vito Šušnja, kapetan Hajduka, a prekršaj nije bio za tako strogu kaznu. Sudac bi vjerojatno trebao posjetiti još nekoliko te�ajeva iz su�enja na nogometnim utakmicama.

U drugom poluvremenu ista igra nemo�nog Hajduka, kojem još tri puta trese mre�u Portugalac Luis Suares, koji je sam rješavao sve svoje prodore i zabijao pogotke, a radi se o jedom vrlo talentiranom igra�u.

Vratar Hajduka Goran Bijeli� je dobrim obranama spasio
NK Hajduk od još ve�e katastrofe

U 75. minuti vratar Hajduka Goran Bijeli� brani jedanaesterac, a obranio je i u igri dosta udaraca na vrata, pa se mo�e slobodno re�i da bi Hajduk prošao i lošije da nema tako dobrog vratara, unato� tome što je primio pet pogodaka na ovoj utakmici.