NK Croatia bolja od FC Wettingena:
NK Croatia Zürich (4. Liga) - FC Wettingen 4:2 (4:0)

Zürich – Igralište Juchof 1
Gledatelja 100

Strijelci za NK Croatia: 1:0 Stanislav Bla�anovi�, 2:0 Stanislav Bla�anovi�, 3:0 Vedran Zrno, 4:0 Petar Grgi�, 4:1 autogol Ante Vukadin, 4:2 jedenaesterac.

Sastav NK Croatia: Mladen �utuni�, Jean Pierre Jerkovi�, Igor Pavlovi�, Ante Vukadin, Vedran Zrno, Danijel Peji�, Boris Raji�, Stipe Kelava, Petar Grgi�, Danijel Komin, Josip Krišto.

Trener: Robert �uri�

NK Croatia odigrala je još jednu uspješnu pripremnu utakmicu uo�i po�etka prvenstva 29.03.2009. gdje igra prvu utakmicu protiv prvoplasirane mom�adi CD Espanol Iberia ZH.
Susret je u 15:15 sati na Juchofu 1, pa tko �eli bodriti NK Croatiu, neka do�e pogledati ovaj iznimno va�an susret.

NK Croatia je u ovoj pripremnoj utakmici nadigrala FC Wettingen koji igra u tre�oj ligi.
Ve� u prvom poluvremenu NK Croatia je sve riješila u svoju korist pogotcima Bla�anovi�a, Zrne i Grgi�a. Sa visokim rezultatom od 4:0 odlazi se na odmor.

U drugom djelu imali smo prilike gledati dobru utakmicu, ali sre�a nas nije htjela, a ni lopta u mre�u. Desetak minuta pred kraj utakmice popustila je koncentracija igra�a NK Croatie, upu�en je udarac prema našim vratima i Ante Vukadin ga skre�e u vlastitu mre�u.
U zadnjoj minuti Igor Pavlovi� ruši protivni�kog igra�a i sudi se jedanaesterac, koji FC Wettingen realizira u svoju korist. Rezultat je bio na kraju utakmice 4:2 za NK Croatiu, no NK Croatia je pokazal da je spremna za nastavak prvenstva i da se mo�e nositi s ekipama iz tre�e lige. Trener Robert �uri� je bio zadovoljan igrom i postignutim rezultatom svoje ekipe.