SC Holligen 94

01. Chirstoph Liechti, 04. Reto Weibel, 05. Rajiv Chandrakumar, 07. Stefano Spanio, 08 Kapetan Nishanthan Kandiah, 11. Ahmet Tosun, 12. Samuel Zbinden, 15. Mathias Ammann, 16. Piratheeban Nagamuthu, 17. Rexhep Qeriqi, 18. Daniel Zwahlen, 19. Federico Spanio, 20. Emmanuel Jabola, 21. Lucien Cosenza, 22. Ruben Freitas Carballo, 23. Zenedin Ameti

SV Slavonija Bern

01. Frano Beljan, 02. Tomislav Ivankovi�, 03. Augustin Peri�, 04. Darko Hodak, 05. Marijo Seki�, 06. Kapetan Franjo (Zoranov) Martinovi�, 07. Dario Beki�, 08. Franjo (Lukin) Martinovi�, 09. Mario Jur�i�, 10. �an Markovi�, 11. Goran �rlenec, 13. Mate Budimir, 12. Nikola �uri�, 14. Jozo Radoš

U nedjelju 25. 10. 2009. godine SV Slavonija je u gostima odigrala nerješeno protiv direktnog protivnika za tre�e mjesto na tabeli i time zadr�ala tu poziciju.

Teren i vrijeme za igru vrlo teški, pored toga Slavoncima nije išlo na ruku i �injenica da je dan prije u Fribourgu odr�ana tradicionalna Duvanjska ve�er. Dio tima je bio vidno umoran.

Tako je zapo�eo i susret; iako bolji i uigraniji Slavonci i pored niza prilika nisu uspijevali iste i realizirati. Ve� u osmoj minuti susreta odli�an prodor Mate Budimira, no dobro upu�enu loptu golman Liechti vršcima prstiju šalje u korner. Minutu poslije u brzom kontranapadu preko Cosenze doma�ini posti�u i prvo vodstvo od 1-0. U nastavku susreta Slavonci uporno pokušavaju kroz sredinu terena probiti obranu doma�ina i poravnati rezultat, što im ne polazi za rukom  tj. nogom. Neefikasnu igru „za�injavao“ je s vremena na vrijeme i sudac svojim odlukama koje su išle na štetu obiju mom�adi. Iz takve jedne odluke u 40-oj minuti Mate Budimir dobiva i �uti karton. Da šteta bude još ve�a napada� Slavonaca �an Markovi� zbog povrede napušta igru, a na njegovo mjesto dolazi Goran �rlenec. Iako u vodstvu, doma�ini osim grube igre nisu ništa posebno pokazali, ali su od strane suca zavrijedili dva �uta kartona, privi u 35-oj minuti Cosenza, a zatim u 43-oj Zwahlen.

Na odmor se otišlo bez promjene rezultata. U nastavku Slavonci mjenjaju taktiku i sve više i više pritiš�u ka golu doma�ina. I ve� u šestoj minuti trener i igra� SV Slavonije Marijo Seki� nakon slaloma kroz obranu doma�ih pronalazi dobro postavljenog �rleneca, koji iz okreta jakim niskim udarcem šalje loptu u mre�u. Zaslu�no poravnanje rezultata na 1-1. U 12-toj minuti kapetan SV Slavonije Franjo Martinovi� prodire preko lijeve strane i upošljava �rleneca, ali ovaj glavom šalje loptu tik pored gola. Samo �etiri minuta poslije još jedna zrela prilika biva propuštena, ali da zlo bude ve�e, Slavnoci su „zaboravili“ vratiti se na svoj dio terena i iz kontra napada doma�ini preko Cosenze posti�u i drugo vodstvo, 2-1.

Do kraja susreta redali su se napadi SV Slavonije, ali lopta je samo u  64-oj minuti pronašla put ka golu. Nakon što Darko Hodak vara svog �uvara, loptu šalje na krilo ka kapetanu Martinovi�u koji upu�uje loptu ka petercu i vara golmana koji je isto mislio. Ali naba�ena lopta je odletjela ka golu, pogodila suprotnu stativu i odbila se u mre�u na 2-2.

Ovim neriješenim rezultatom Slavonci su zadr�ali tre�u poziciju na ljestvici. Zadnju utakmicu jesenjeg prvenstva SV Slavonija Bern igra u nedjelju, 01.11.2009 u 14:00 sati na doma�em terenu, stadion Viererfeld, protiv FC Schwarzenburg-a, gdje o�ekuje veliku podršku svoje publike.