1. �eljko Parad�ik, 2. Augustin Peri�, 3. Marko Baji�, 4. Darko Hodak, 5. kapetan Dalibor Martinovi�, 6. Mario Seki�, 7. Mate Budimir, 9. Goran Kova�evi�, 10. Mario Juri�i�, 11. Pavo Baji�, 12. Velibor Martinovi�, 13. Petar Grgi�, 14. Branimir Rado�, 15. Slavko Grgi�, 16. Igor Ivan�evi�

SC Holligen 94
01. Dejan Bogojevi�, 2. Sergo Ramseier, 4. Samuel Zbinden, 5. Bruno Macieira, 6.Daniel Mauer, 8. Avdilji Bajram, 9. Daniel Zwahlen, 10. Piratheeban Nagamuthu, 12. Rajiv Chandrakumar, 13. Lars Bachofner, 14. Dinesh Chandrakumar, 15. Lucien Cosenza

Tko mo�e zaustaviti zahuktali slavonski vlak?!

Da je SV Slavonija u svojih 36 godina postojanja uvijek iznova dokazivala da pripada u onu grupu nogometnih mom�adi koje ulijevaju dozu nesigurnosti kod protivnika, je poznato svim klubovima u regiji Bern ali da se ta doza nesigurnosti u ovom jesenjem dijelu prvenstva toliko sna�no o�itava nije nitko ni slutio. U osam odigranih susreta SV Slavonija je osam puta ubjedljivo nadigrala svih osam protivnika i ovaj zadnji osmi pro�ao je s lako�om, u prvih dvadeset minuta je susret ve� bio odlu�en u silovitom pritisku od prve minute Slavonci su ve� u dvadesetoj vodili sa tri zgoditka razlike. Prvi je postignut ve� u prvim minutama, Branimir Rado� uz asistenciju Pave Baji�a koji je probio po lijevom boku ubacio loptu na zahuktalog Rado�a koji poga�a glavom za 1:0. Isti igra� asistira i za drugi zgoditak a dvostruki strijelac Petar Grgi� uspijeva dva puta na prebaciti preko golmana gostiju. Tre�i zgoditak je pao u 20-oj minuti Goran Kova�evi� napada� SV Slavonije visoko naba�enu loptu udarcem glavom zabija u neobranjeni dio vratnice, 3:0. Gosti zbunjeni silovitim nastupom doma�ina otvaraju igru i poku�avaju smanjiti rezultat. u 36 minuti lukavi Petar Grgi� vje�to oduzima loptu brani�u gostuju�e obrane, i dugom loptom prebacuje istr�alog golmana i posti�e svoj drugi zgoditak a za Slavoniju �etvrti, 4:0.
Nakon ovog vodstva Trener SV Slavonije Milenko Baji� izvodi iz igre Darka Hodaka (povreda) i na njegovo mjesto dolazi Slavko Grgi� te Marija Seki�a (Mate Budimir) zbog opasnosti od tre�eg �utog kartona.
U drugom dijelu ne�to lo�ija igra doma�ih, gosti u vi�e navrata poku�avaju ozbiljnije ugroziti vratara �eljka Parad�ika ali bezuspje�no sve do 78-e minute kada Bachoffner napada� gostiju ulazi u �esnesterac doma�ih i jakim udarcem poga�a za 4:1. Isti igra� u 83-oj minuti poga�a ponovo ali loptu sa linije vadi brani� Slavko Grgi� iako su gosti skandirali zgoditak sudac nije potvrdio isti a u 90-oj minuti Spinelli poga�a za zavr�ni rezultat 4:2.

Bernskog tre�eliga�a u idu�u nedjelju 07. listopada 07. do�ekuje drugoplasirani FC Bern, susret se odigrava na stadionu FC Berna na Neufeldu, Bern - pomo�ni stadion broj 2, sa po�etkom u 10. 30 sati.

Pripremio: M. G.