Izvje�taj - SV Slavonija - FC Flamatt

7-2

SV Slavonija osmi puta za redom bez poraza. U nedjeljnoj utakmici SV Slavonija je doslovno pregazila protivnika FC Flamatt iz Flamatta kraj Berna. Punih 15 minuta su gosti uspjevali biti ravnopravan protivnik slavoncima. Zatim je po�ela serija zgoditaka. Zanimljivo je napomenuti da SV Slavonija pobjede uknji�uje visokim rezultatima tako i ova nije bila izuzetak 7- 2 i uz niz propu�tenih prilika. Seriju je zapo�eo mladi K. Sli�ko, akcija je krenula preko D. Hodaka i M. Budimira koji probija preko lijevog krila, vra�a loptu D. Hodaku, Hodak puca jako ali u golmana lopta se odbija ali najbli�i biva M. Budimir , isti igra� upo�ljava K. Sli�ka koji poga�a pored nemo�nog vratara gostuju�e mom�adi, 1-0. U 20 minuti kontra-napad preko desnog krila P. Baji� u silovitom prodoru izlazi sam pred vratara FC Flamatta ali lopta je bila prebrza da je ina�e brzi Baji� nije na vrijeme uspio dosti�i. U 34 minuti velika sre�e za SV Slavoniju nakon izvodenog udarca iz kuta strijelac vode�eg zgoditka nespretno zahvata loptu rukom u kaznenom prostoru ali sudac pokazuje slobodan udarac na samoj ivici kaznenog prostora. Drugi zgoditka je pao u 42 minuti, iz jedne gu�ve u �esnestercu gostiju P. Baji� upo�ljava M. Budimira ovaj jako po sredini gola i 2-0. Samo minutu poslije P. Baji� iz jednog kontranapada posti�e i tre�i zgoditak za SV Slavoniju.
U drugom dijelu se �ekalo punih osam minuta na �etvrti zgoditak, B. Cvitanovi� preciznim udarcem upo�ljava M. Budimira koji izkosa lomi odbranu i sa nekih deset metara ubacuje loptu ravno na nogu A. Perkuni�a koji famoznim udarcem petom vara vratara i posti�e vodstvo od 4-0. 22 minuta ,uba�aj iz kuta gu�va u petercu, M. Juri�i� najbli�i lopti, topovski udarac sa nekih 2 metra od gola i 5-0. U nastavku su se slavonci doslovno isproma�ivali �to gosti koriste u 36 minuti P. Zwahlen bje�i odbrani slavonaca i smanjuje vodstvo na 5-1. 39 minuta M. Budimir presjeca napad gostiju i u solo-prodoru izlazi pred golmana i preciznim lobom posti�e 6-1 za SV Slavoniju. U 42 minuti tek �to je u�ao u igru P. Martinovi� posti�e i sedmi zgoditak, raspolo�i M. Budimir spretno ubacuje loptu u peterac gostiju Martinovi� nogom proslije�uje u mre�u. Minutu prije kraja A. Peri� ru�i R. Marroa u kaznenom prostoru i sudac pokazuje na bijelu to�ku, siguran strijelac zadnjeg zgoditka susreta M. Iseli 7-2.
Susret je pratilo nekih 80 -tak gledalaca. �teta je da ovako dobru igru Slavonije ne prati i vi�e navija�a. Idu�i susret se igra 28.10.2006 u 16:00. Slavonci gostuju kod FC Berna a igrat �e se na stadionu Neufeld, Bern - Nebenplatz 2.
SV Slavonija je trenutno na drugom mjestu sa dva boda manje od prvoplasiranog SC Buempliza 78, pobjeda u zadnjem susretu idu�e subote bi slavoncima bila od velike koristi.