Stadion Ringstrasse Chur. Gledatelja 80.

Croatia 92: Marinko Dragi�evi�, Ismet Br�vak, Mario Djakovi�, Lojza Kopa�evi�, Zvonko Marojevi�, Vinko Mandi�, Bo�o Ze�evi�, Branko Crepulja, Franjo Filipovi�, �eljko �a�ija, Pero Juri�

Rezerve: Marko Juri�, Tadija Ga�i� , Dragan Pranjeta, Ivan Galovac, Marcel Djakovi�, Matija Mija�evi�, Marinko Vidakovi�

Strijelac za Croatiu : Mandi

U drugom susretu Croatia osvaja jedan bod u derbiju sa gradskim rivalom. Nakon �to je Croatia, zbog nedostatka suca prvi dio sezone bila uskra�ena za takmi�arski dio, rezultat je vi�e nego dobar. Prvo poluvrijeme je pro�lo u poprili�no nezamljinivom tempu sa jedne i druge strane. Igralo se prete�no na sredini terena te se iz prvog dijela mogu istaknuti jedino prilike Juri�a (18) te Kopa�evi�a (33) kao izgledne prilike, ali bez pogotka. Odmor je donio i promjene i na jednoj i na drugoj strani. Croatia sve vi�e napada ali im se to u 58-oj minuti i sveti. Nakon jedne izgledne situacije u napadu i izgubljene lopte, igra�i Chura kre�u u protivnapad, slijedi ubacivanje po lijevoj strani, Br�vak reklamira zaledje, no sudac pokazuje znak da se igra nastavi, te napada� Chur-a lobuje istr�alog vratara Dragi�evi�a i dovodi goste u vodstvo 0:1. Vodstvo gostiju je uzdrmalo ali ne i pokolebalo igra�e Croatie u nastojanjima da postignu pogodak. Sve snage bacaju u napad pa tako i gostima stvaraju prilike za kontranapad, me�utim obrana dobro obavlja svoj zadatak. Napori doma�ina bivaju nagra�eni u 72-oj minuti susreta, kada, nakon par neuspje�nih akcija, �a�ija prodire po desnoj strani do kaznenog prostora protivnika, vra�a loptu u sredinu do Juri�a, a Juri� upo�ljava potpuno slobodnog Mandi�a koji svladava nemo�nog vratara gostiju i poravnava rezultat na 1:1. Osokoljeni izjedna�enjem, igra�i Croatie jo� vi�e poja�avaju pritisak i te�e do�i do pobjedni�kog pogotka ali im to do kraja susreta ne uspijeva te se, po ko zna koji put, i ovaj gradski derbi zavr�ava podjelom bodova, �to je po prikazanoj igri i najrealniji rezultat.

-Osjeti se da nismo igrali prvi dio sezone, fali nam utakmica. No, dobro je. Prvu smo utakmicu izgubili, ve�eras smo osvojili bod, pa ako �emo po onoj narodnoj-tre�a sre�a, u nedjelju bi trebali pobijediti- izjavio je poslije susreta Vinko Mandi�, strijelac izjedna�uju�eg pogotka za Croatiu.