Petak, 29.04.05
Stadion Ringstrasse Chur. Gledatelja 60.

Croatia 92: Z.Marojevi�, Br�vak, Filipovi�, Kopa�evi� , Kuha�,Vidakovi�, Pranjeta (Brni�) , Galovac,Crepulja, Mandi�, Juri� (Dragi�evi�)

Strijelci za Croatiu: Juri� 2, Filipovi� 1

Croatia je osvojila 1 bod u utakmici koja je prvo izgledala izgubljena za Croatiu da bi na kraju samo malo nedostajalo da se ostvari tre�a uzastopna pobjeda.
Ve� u prvim minutama igra�i Chura dolaze u vodstvo nakon nespretne intervencije vratara Marojevi�a, koji ne uspijeva kontrolirati loptu, te igra�u Chura koji se nalazio u blizini nije bilo te�ko ubaciti loptu u praznu mre�u. Croatia uspijeva brzo reagirati te nakon ubacivanja iz kuta, najspretniji u protivni�kom �esnaestercu bio je Franjo Filipovi� koji ciljanim udarcem poga�a mre�u protivnika i izjedna�ava rezultat. Iz tog perioda igre treba posebno ista�i slobodan udarac Br�vaka, koji sa nekih 25 metara , silovitim udarcem poga�a desni gornji kut, mjesto gdje se sastaju greda i stativa. Samo par centimetara spasilo je protivni�kog vratara, jer je udarac bio neobranjiv.
Dvije pogre�ke odbrambenih igra�a rezultirale su sa naredna dva pogotka Chura, tako da se na odmor oti�lo sa rezultatom 3:1 za Chur 97. U drugom poluvremenu, Croatia je ta ekipa koja dominira igrom, te nakon desetak minuta igre u drugom dijelu, kapiten Crepulja preciznim dodavanjem pronalazi Juri�a koji prolazi protivni�ku obranu i vratara i smanjuje na 3:2.
Redaju se napadi Croatie, ali o�ekivanog pogotka nije bilo. 15 minuta prije kraja susreta jedan igra� Chura igra rukom u svom kaznenom prostoru te sudac pokazuje na bijelu to�ku, a nakon prigovora igra�a Chura i crveni karton, tako da Croatia do kraja ima igra�a vi�e. Siguran izvo�a� najstro�e kazne bio je Juri�. I pored boljih prilika, igra�i Croatie nisu do kraja uspjeli posti�i pobjedni�ki pogodak, tako da je susret zavr�en neodlu�eno 3:3.
-Bili smo nekako te�ki, lopta nas stvarno nije htjela. Rano vodstvo Chura dodatno je utjecalo na na� moral. Tek u drugom dijelu uspjeli smo se potpuno vratiti u igru. Dva puta smo stizali rezultat, �to je jako te�ko. Zadovoljan sam jednim bodom, mada nam je pobjeda bila na dohvat ruke- rekao nam je poslije utakmice Branko Crepulja, najstariji igra� i kapetan Croatie.