Petak, 22.04.05, 19:30 sati
Stadion Ried, Landquart. Gledatelja 70.

Croatia 92: Z.Marojevi�, Br�vak, Filipovi� , Kopa�evi� , M.Marojevi� , Galovac (Djakovi�), Mandi�, Crepulja (�a�ija) , Kuha� (Pranjeta), Juri� (Brni�), Petri�
Strijelci za Croatiu: Petri� 3, Juri� 2, Brni� 1

Croatia 92 Chur je i drugu utakmicu proljetnog dijela prvenstva rije�ila u svoju korist. Ovaj put naprosto je deklasirana ekipa Landquarta. O igri Croatie najbolje govori rezultat- 6:2 u korist Croatie.
Doma�ini su po�eli o�tro, te u prvim minutama preuzeli inicijativu na terenu. Me�utim Croatia brzo uzvra�a, te u 20-toj minuti, poslije uspje�nog prodora Juri�a, koji upo�ljava Petri�a, Petri� posti�e vode�i pogodak za Croatiu. Sli�na situacija i 5 minuta poslije, sa istim akterima, te Petri� posti�e drugi pogodak na utakmici. Poslije solo prodora u 35-toj minuti i trener Juri� se upisuje u listu strijelaca, te se sa rezultatom od 3:0, za Croatiu, odlazi na odmor.
U drugom dijelu Croatia ponovno dominiraju�a ekipa na terenu. U 55-oj minuti na scenu stupa debitant u dresu Croatie, Jurica Brni�, presjekav�i jednu akciju Landquarta posti�e jako lijep pogodak te pove�ava prednost Croatie na 4:0. Zatim slijedi trenutak opu�tanja, �to protivnik ka�njava postizanjem dva pogotka u kratkom roku. Igra�i Croatie reagiraju vrlo brzo, te u 65-oj minuti, nakon odli�nog proigravanja, Juri�a su igra�i Landquarta samo prekr�ajem mogli zaustaviti. Siguran izvo�a� sa bijele to�ke je Juri�, te je vo�stvo Croatie pove�ano na 5:2. To�ku na �i� stavio je, pet minuta prije kraja, raspolo�eni Petri�, te svojim tre�im pogotkom na susretu postavio kona�an rezultat: Landquart- Croatia 92 2:6.
-Kao �to sam ve� istakao, rezultati mi nisu najva�niji, ali je, naravno, lijepo pobijediti. Prezadovoljan sam ve�era�njom igrom i zalaganjem mom�adi, a pogotovo atmosferom i me�usobnim odnosima u ekipi. Posebno moram ista�i odli�nu igru Franje Filipovi�a, koji je ve�eras nadma�io sebe, te je svojom igrom i zalaganjem, po meni, bio najbolji igra� utakmice- rije�i su vidno zadovoljnog trenera Juri�a nakon susreta.
Na�alost, trostruki strijelac Petri�, najvjerojatnije, do kraja sezone ne�e mo�i igrati za Croatiu. Zbog prirode posla bi�e odsutan narednih mjesec i pol dana i njegovi pogotci �e i te kako nedostajati Croatiji.
Treba ista�i da je Croatia u samo dva susreta osvojila isti broj bodova kao u cijeloj protekloj polusezoni �to dokazuje da optimizam pred po�etak proljetnog dijela prvenstva nije bio pretjeran i da je Croatia na pravom putu.