Vrijeme lijepo, sun�ano

Teren idealan za igru.

Croatia 92: Z.Marojevi�, Br�vak, Filipovi� (Mandi�), Kopa�evi� (Galovac), Vidakovi�, M.Marojevi� (�a�ija), Pranjeta (Dragi�evi�), Crepulja (Djakovi�), Kuha�, Juri�, Petri�
Strijelci za Croatiu: Mandi� 2, �a�ija 1

Croatia 92 Chur, je sa novim trenerom Juri�em, startala pobjedom protiv favoriziranog Untervaza. Sam po�etak nije i�ao doma�inima na ruku. Ve� nakon 20-tak minuta igre, Untervaz vodi sa 2:0. Tim rezultatom zavr�ava prvo poluvrijeme.
U drugo poluvrijeme Croatia starta odlu�nije i �vr��e, te se igra prenosi na protivni�ku polovicu. Redaju se �anse, jedna za drugom, da bi nakon 10-ak minuta igre u drugom dijelu susreta, Vinko Mandi�, izvrsnim udarcem savladao protivni�kog vratara, i smanjio rezultat na 1:2.

Mandi� je primio loptu na ivici �esnaesterca, prebacivanjem lopte preko glave izbacuje dva protivni�ka igra�a iz igre i ciljanim udarcem poga�a mre�u protivni�kog gola. Nedugo zatim, Juri� duga�kom loptom upo�ljava Petri�a, koji se uspje�nim driblingom probija po lijevoj strani te upo�ljava �a�iju koji iz neposredne blizine izjedna�ava rezultat na 2:2.
Osam minuta prije kraja susreta, ponovo na scenu stupa raspolo�eni Mandi� te udarcem sa oko 20 metara, po zemlji, probacuje loptu kroz noge protivni�kog vratara i posti�e pobjedonosni pogodak za 3:2 i time obezbje�uje tri va�na boda za Croatiu, kojima se Croatia odlijepila sa dna tablice.
- Prezadovoljan sam rezultatom i igrom Croatie, osobito u drugom poluvremenu. Ranim vodstvom Untervaz nas nije uspio izbaciti iz koncepcije. Croatia je nastupila �vrstom kolektivnom igrom i u drugom dijelu okrenula rezultat- rije�i su vidno raspolo�enog trenera Croatie, Pere Juri�a.